HAKKIMIZDA


Sorumluluk, sabır, aşk!

Hitit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz günden bu yana destek eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımıza alanında uzman kadromuzla eğitim veriyor, öğrencilerimizin potansiyellerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Hitit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz günden bu yana destek eğitime ihtiyaç duyan,bedensel engelli, hafif - orta - ağır düzeyde zihinsel yetersizlik, özel öğrenme güçlüğü, yaygın gelişimsel bozukluklar (otizm), dil ve konuşma güçlüğü ile işitme yetersizliği olan çocuklarımızın eğitim gereksinimlerini karşılamak üzere eğitim veriyor, alanında uzman kadromuzla öğrencilerimizin potansiyellerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Kurumumuzda öncelikli hedef potansiyel olarak akademik anlamda çalışmalar yapabilecek yeterliliğe sahip çocuklarımızın nispeten daha ağır durumda bulunan çocuklardan ayrı olarak kendi seviyelerinde olan çocuklarla birlikte eğitim almaları. Böylelikle çocukların destek eğitim sürecinden maksimum faydayı sağlamaları ve psikolojik yönden de etkilenmeyecekleri bir ortamda gelişmeleri için uygun şartlar sağlanması hedeflenmiştir.

KURUMUMUZDAN ve ETKİNLİKLERİMİZDEN KARELER